GeCe, bu gece blogumu dizayn edecek.

12:43

Ben de bütün fotoğrafçılar gibi yurtdışındaki fotoğrafçıların sitelerini ziyaret ediyor, avukatlık yaparken kullanma fırsatı bulamadığım İngilizcem sayesinde bloglarını takip ediyor, hatta bir kaç tanesi ile sık sık yazışıyorum.Photoshop konusunda da Scot Kelby’nin kitabından çok bu bloglardan bir şeyler öğrendiğimi söylemem lazım. Aktif bir blogger olmamama rağmen blog dizaynlarına da çok özendiğimi tahmin edebilirsiniz. Dizaynlarda kullanılan digital malzemelerden bol bol edindiğim ve kendi blogumu dizayn etmeye çok heveslendiğim halde html yazılımdan hiç çakmadığım için kendimden ümidi kesip arayışa geçtim. Sonunda bir arkadaşın tavsiyesi ile Gece Blog Dizayn’ı buldum. Bu yetenekli blogger hanım çok çok şirin bloglar dizayn edebiliyor.Ve bu gece, GeCe benim blogumu yüklüyor.. Bakalım beğenicek misiniz ?

You Might Also Like

3 yorum

 1. Fotoğralar da blog dizaynı da hariKa :)
  Blog dünyasına hoş geldiniz.

  YanıtlaSil
 2. selamlar,
  arkadakı zemınle cekılen fotograflar bu kadar uyumlu olabılır ancak, harıka çok beğendim.
  Başarılarınızın devamını dilerim...

  YanıtlaSil
 3. Çok çok teşekkür ederim.
  İlk günlerde kimse yorum yazmayınca blogum herhalde yorumlara kapalı, açamamışım diye düşündüm ve bir daha hiç bakmadım yorum var mı diye.Bu yüzden ancak şimdi teşekkür edebildim.

  YanıtlaSil

Popular Posts

Labels

aile fotoğrafçısı asid free albums bale fotoğrafı bale ve fotoğraf balerin fotoğrafı bebek albumu Bebek fotoğrafları Belgesel Düğün Hikayesi Blogum geri döndü canvas baskı Çağlayan Ünsal Düğün Hikayesi Çocuk Albumu çocuk fotoğrafçısının blogu çocuk fotoğrafında aksesuar Dijital Kart Doğum Albumu doğum fotoğrafçısı Doğum Posteri Doğum Posterleri doğum-newborn-yenidoğan doğum fotoğrafı düğün fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafı Düğün Hikayesi Düğün-Doğum E-Kart Efsane Ersan Efsane Ersan Blog Efsane Ersan Çekim Hikayeleri Efsane Ersan Photography Efsane Ersan Photography -Düğün Hikayesi Efsane Ersan Photography-Doğum Posterleri Efsane Ersan Photography-Poster efsane ersan'ın blogu En Güzel Gelin evde çekim eylül gelini farklı düğün fotoğrafları fotobook fotobook album fotoğrafçı blogu gece blog dizayn Gelin Damat Fotoğrafları gelin portre Gelinlikli Fotoğraflar genç sanatçılar glamour photography Gözde&Bahadır Düğün Hamile çekimi Hamile Fotoğrafı Hamile fotoğrafları her yaşta güzeliz Istanbul Wedding ikiz fotoğrafları ilkbahar yaz İstanbul Düğün Kart Baskı Katalog çekimi kemancı Kırkyaş Güzelliği moda fotoğrafçısı model for one day müzisyen portre çekimi Poster Baskı Pregnancy Photography Profesyonel Çocuk Fotoğrafçısı profesyonel fotoğrafçı reklam fotoğrafçısı senior photography şarap gibi Tebrik Kartı the violonist tütülü fotoğraf Vintage Bride Vintage Düğün Fotoğrafları Vintage Wedding Violonist Wedding Photography Wedding Story Zeyland zeylandonline